Відомого художника з України Генрі Ягодкіна відзначили у Німеччині

За визначні досягнення в образотворчому мистецтві почесний диплом у Німеччині отримав відомий український художник із Києва Генрі Ягодкін.

Його нагородило міжнародне товариство з Німеччини «Кольори мистецтва» («Farben der Kunst»), котре нині об’єднує знаних письменників, художників і акторів.

А представила до відзнаки художника Міжнародна літературно-мистецька Академія України (президент Сергій Дзюба).

Генрі Ягодкін – заслужений художник України. Значний резонанс має цикл його прекрасних картин, присвячених життю та діяльності видатного українця Григорія Сковороди. Персональна виставка його робіт із великим успіхом відбулася і в Чернігові. Генрі Миколайович – лауреат Міжнародної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень».

А днями його нагороджено ще однією також престижною відзнакою – Міжнародною літературною премією імені Миколи Гоголя «Тріумф». Таким чином, відбувся подвійний тріумф українського митця!

Від усієї душі вітаємо талановитого митця, який достойно представляє Україну в світі! Всі його роботи – вишукані, оригінальні, по-філософському глибокі та проникливі, сповнені великою любов’ю до людей.

Зичимо Вам, дорогий Майстре, міцного здоров’я, добра та натхнення, нових чудових картин!

Генріх Дік (Heinrich Dick),

голова товариства «Кольори мистецтва», Німеччина

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте