Військові музиканти з Чернігова – в зоні АТО

Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, в рамках благодійної акції «Ноти патріотизму», виступили з концертною програмою для учасників АТО та жителів прифронтової Луганщини. 

У прифронтових населених пунктах Луганщини, в рамках благодійної акції «Ноти патріотизму», виступали з концертною програмою артисти  на чолі з заслуженим артистом України, начальником центру-художнім керівником підполковником Олександром Шевчуком та начальником оркестру підполковником Ігорем Кішманом. В ході п’ятиденного гастрольного турне військові музики піднімали настрій учасникам АТО та цивільним мешканцям в багатьох містах та селищах регіону: Щастя, Станиця Луганська, Терехівці тощо.

музиканти військові чернігів (1)– Здебільшого ми  виступали на відкритих майданчиках. Таким чином, нас мали можливість послухати як учасники антитерористичної операції, так і пересічні громадяни. До речі, для цієї поїздки на Донбас ми підготували чимало нових пісень та музичних композицій, які були і залишаються популярними в Україні вже кілька століть, – зауважив підполковник Олександр Шевчук.

музиканти військові чернігів (3)Під бурхливі оплески глядачів з оркестром співали солісти центру Наталія Дорошенко та заслужений артист України Володимир Грищенко. Пісню «Червона Рута» майже усюди співали на біс по три рази, а слова національних пісень підхоплювали усі присутні. На високому професійному рівні звучали музичні композиції у виконанні військового оркестру.

музиканти військові чернігів (4)Паралельно з концертами військового оркестру центру солісти Іван Супрун та Ірина Пекельна в зоні АТО приймали участь в автопробігу до Дня перемоги над нацизмом, який пройшов в Краматорську, Бахмуті, Лисичанську, Старобільську та Станиці Луганській.

музиканти військові чернігів (5)

музиканти військові чернігів (6)

 

музиканти військові чернігів (7)

музиканти військові чернігів (8)

музиканти військові чернігів (9)

музиканти військові чернігів (11)

музиканти військові чернігів (12)

 

музиканти чернігів військові (4)

музиканти чернігів військові (5)

музиканти військові чернігів (2)Олександр ПАРІЙ

 

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте