Винний у смертельній ДТП проведе у місцях несвободи 4 роки

Обвинувачений оскаржив вирок суду, яким його за смертельну дорожно-транспортну пригоду засуджено до 4 років позбавлення волі.

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

Обвинувачений подав апеляційну скаргу на вирок Корюківського районного суду від 30.11.2018, яким його засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Дорожня пригода сталася 12 лютого 2018 року. Того дня обвинувачений керував автомобілем марки «DAEWOO LANOS» та рухався у напрямку м. Корюківка Чернігівської області. На заокругленій ділянці дороги він неправильно оцінив дорожню обстановку, порушив вимоги дорожньої розмітки та виїхав на зустрічну смугу руху, де здійснив зіткнення з автомобілем марки «SKODA». Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пасажирка автомобіля «DAEWOO LANOS» загинула на місці події, її неповнолітня дочка отримала тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

В апеляційній скарзі обвинувачений зазначив, що йому призначено надто суворе покарання, його виправлення можливе без ізоляції від суспільства. Вважає, що він як водій з великим стажем, безпричинно не міг виїхати на зустрічну смугу та здійснити зіткнення з іншим транспортним засобом. На його думку, він не повинен нести кримінальну відповідальність, оскільки під час вчинення злочину перебував у несвідомому стані через стан здоров’я.

Проте у ході розгляду апеляційної скарги в суді апеляційної інстанції доводи підсудного спростовано.

Врахувавши позицію прокурора, який наполягав на залишенні вироку без змін, колегія суддів Чернігівського апеляційного суду у задоволенні апеляційної скарги обвинуваченого відмовила.

Вирок суду набрав законної сили. Наступні 4 роки чоловік проведе у місцях несвободи.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте