Вітання

Наше життя — це не лише щоденні проблеми, які нам самим треба вирішувати. Ми впевнені, що Ви так само, як і ми, хочемо, аби родичі, друзі, знайомі отримували хоч якусь насолоду, приємні враження тощо.

Через наше видання це можна зробити. Як? Дуже просто — було б лише бажання.

МОЖЛИВІСТЬ ПРИВІТАТИ СВОЇХ РІДНИХ, ЗНАЙОМИХ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УРОЧИСТОЮ ПОДІЄЮ, РІЧНИЦЕЮ АБО СВЯТАМИ ВІДТЕПЕР Є У ВАС, І У НАС.

ЗРАЗКИ ПОДІБНИХ ПРИВІТАНЬ, ЯКІ ВЖЕ МИ ГОТУВАЛИ НА ЗАМОВЛЕННЯ НАШИХ ЧИТАЧІВ, МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ НИЖЧЕ

УМОВИ замовлення для ПРИВІТАННЯ:

Якщо людина, яку Ви вітаєте, проживає в сільській місцевості — платите всього 120 грн. Якщо у місті мешкає — 160 грн. Для кращого відеопривітання можна надіслати нам кілька фотознімків (чим більше, тим краще). Фото повинні бути немаленького формату Фотознімки можна надсилати будь які: з дитинства, юності тощо.

УВАГА! Якщо замовляєте пісню російською мовою, +10% націнка до замовлення.

У листі до редакції слід зазначити: 

Кого вітаєте (прізвище, ім’я, по-батькові)

З якої нагоди вітання,

Де мешкає людина, яку вітаєте,

Ким працює (працювала)

Хто вітає (дружина, чоловік, батьки, кум, сват, діти і т.д. бажано вказати ім’я).

Можете вказати інформацію, яку Ви бажаєте, щоб вона прозвучала під час вітання.

Який музичний твір Ви б хотіли замовити? Якщо пісня Вами не зазначена, ми ставимо на свій вибір.

Можна надіслати свій текст для привітання.

***Є можливість відеопривітання, яке буде оприлюднено, надіслати Вам окремим файлом. Це дуже зручно, бо часто трапляється так, що людина, яку вітають, з якихось причин не змогла вчасно продивитися потрібний відеоролик. Такий оригінал надсилається Вам лише після оприлюднення відеопривітання.

Оплата здійснюється після надсилання замовнику фрагменту (зразка) відеопривітання. Після Вашого схвалення надсилаються Вам реквізити рахунку для сплати.

Додаткові але приємні нововведення:

  1. Ви можете записати на диктофон (мобільний телефон) своє аудіопривітання і надіслати на нашу електронну пошту. Або ж підготуйте заздалегідь текст привітання і продиктуйте його нам – ми запишемо за допомогою телефонного зв’язку. Це привітання буде використано повністю або частково у відеоролику.
  2. Також Ви можете замовити послугу — «привітання на відео». Після замовлення цієї послуги, наш відео-оператор виїжджає на місце відеозйомки (час та місце додатково уточнюються, оскільки у кожного замовника своє бачення щодо цього).

Така послуга (сам процес відео, опрацювання матеріалів) у Чернігові коштує додатково — 200 грн, поза обласним центром — дедалі узгоджуються окремо.

Контакти для зв`язку:

0676971464; 0935337439; 0996279973

ЗВ`ЯЗАТИСЯ З НАМИ МОЖНА ТАКОЖ ПИСЬМОВО ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО З`ЯЗКУ (“Напишіть нам”) АБО ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ SPECKORTV@UKR.NET.

Зробіть приємне Вашим родичам, друзям, знайомим.

ЗРАЗКИ ПРИВІТАНЬ, ЯКІ ВЖЕ МИ ГОТУВАЛИ НА ЗАМОВЛЕННЯ НАШИХ ЧИТАЧІВ/ГЛЯДАЧІВ: 

ТАКОЖ НА НАШОМУ САЙТІ ВИ МОЖЕТЕ НЕ ЛИШЕ БЕЗКОШТОВНО РОЗМІСТИТИ СВОЇ ОГОЛОШЕННЯ, СТАТТІ НА УЛЮБЛЕНІ ТЕМИ, ВЛАСНІ ВІРШІ, ФОТОГРАФІЇ СВОГО МІСТА, СЕЛА, А Й РОЗПОВІСТИ ІНШИМ ЧИТАЧАМ ПРО ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ, ПОДІЛИТИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ВІД НЕСПОДІВАНИХ ПРИГОД, ПОВІДАТИ РІЗНІ ІСТОРІЇ З ЖИТТЯ-БУТТЯ.  

Comments are closed.