Вплив Суркова не зміниться

Вплив помічника президента Росії Владислава Суркова на події в ОРДЛО не зміниться, навіть якщо відповідальним за цю територію призначать іншу особу.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«Вплив Суркова не зміниться. Коли стало очевидно, що Волкер та вся зовнішня політика США загнала в кут Кремль, то виникла необхідність певного кульбіту. Що б зараз не відбувалося, треба на дорозі миротворців, на дорозі Волкера, Помпео, Болтона поставити нову перешкоду. Нею і буде якась фігура. Однак це робиться в такий спосіб, щоб не можна було випустити з-під контролю ситуацію в ОРДЛО», — сказав він.

За його словами, з інформацією, якою володіє Сурков, просто так «не дозволять вийти на вулицю». «У тій системі влади, даруйте за недипломатичний вислів, виносять тільки вперед ногами», – уточнив Безсмертний.

При цьому політик нагадав про статтю «Самотність напівкровки», в якій Сурков уособлює себе з державою.

«Ця стаття заклала певні речі: а) я є Росія, б) повороту назад не буде, в) без мене ситуація закінчиться катастрофою. Путін тут ні при чому, я беру відповідальність на себе, і все одно буду впливати на ситуацію. В тій системі влади, яка є в Росії, Суркову повністю підходить статус злого генія, і він нікуди не подінеться», – зазначив він.

Безсмертний вважає, що серйозних змін не варто очікувати, бо в Росії «перетасування карт не викидає людей з колоди, а дає лише нових реалізаторів цієї політики». Тож «від того, хто там з’явиться, ситуація кардинально не зміниться, лише створить проблеми для діалогу на зовнішньополітичному рівні».

Нагадаємо, що різні ЗМІ розповсюдили інформацію стосовно помічника президента РФ Владислава Суркова (відповідає за український напрямок і співпрацю з Абхазією і Південною Осетією), який може піти у відставку. При цьому причини називалися різні: від провальної для Росії стратегії Суркова по реалізації Мінська до його особистих конфліктів з представниками різних «веж» Кремля.

На фото: Владислав Сурков таки йде у відставку з поста помічника Путіна. Фото: GETTY

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте