Виставка «Українська Друга світова» у Прилуках на Чернігівщині

11-21 травня 2016 р. у м. Прилуки Чернігівської області експонується виставка «Українська Друга світова», створена Українським інститутом національної пам’яті та Центром досліджень визвольного руху.

11 травня на її урочистому відкритті на майданчику біля Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова зібралися представники органів влади, студенти Прилуцького медичного училища, краєзнавці та мешканці міста.

Заступник Прилуцького міського голови Тетяна Фесенко наголосила на важливості знання правди про Другу світову війну, внесок українського народу у розгромі нацизму об’єднаними силами антигітлерівської коаліції.

Завідуюча філіалу ім. О.В. Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова Тетяна Іващенко представила експозицію виставки.

002Директор музею Тетяна Зоць так узагальнила реакцію містян на експонування нового погляду на причини, перебіг та наслідки Другої світової війни, а також роль України в ній, розповідь про незаслужено забутих героїв України, які боролися з нацизмом на інших фронтах – у Франції, Північній Африці, на Тихому океані тощо: «Відвідувачі з цікавістю знайомляться з експозицією і уважно вчитуються у кожний текст, переглядають фото і карти експозиції. Після перегляду у багатьох виникають запитання».

003

Олександр Майшев

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте