Як прилуцькі поліцейські здійснювали привід жінки у Чернігові

Факт, який нам вдалося зафіксувати, може увійти в підручники з підготовки поліцейських кадрів ꟷ як не треба робити примусовий привід.

Команду поліцейських із Прилук направили до Чернігова з метою доставити в примусовому порядку жінку, що проходила як свідок в одному з кримінальних проваджень, яким займаються прилуцькі поліцейські.

Задля цього, ретельно спланували серйозну операцію з дотриманням усіх нюансів детективного жанру.

І якщо тричі до цього правоохоронці приїжджали з Прилук і зачитували рішення слідчого судді перед дверима квартири у багатоповерхівці, де мешкає учасниця кримінального провадження, то цього разу трапився казус. І ось чому.

Поліцейські були впевнені, що жінка-свідок знаходиться у своєму автомобілі, тож аби вона не поїхала геть, заблокували її транспорт своїм автомобілем.

А ще вирішили доставити автомашину евакуатором до Прилук разом з учасницею кримінального процесу.

Але для цього потрібно було дотриматися всіх кримінально-процесуальних вимог.

І правоохоронці це зробили: у присутності двох журналістів, яких чомусь віднесли до понятих, зачитали свідку відповідну ухвалу.

Не дивлячись на те, що очевидиця, на переконання поліцейських, знаходилася за кермом автомобіля, журналіст все ж таки поцікавився, чи дійсно вона там перебуває, на що слідчий відповів: «Та повинна ж там бути… Скло, бачите як затоноване ꟷ нічого ж не видно».

І полегшено зітхнули, коли півділа вже було зроблено ꟷ залишилося тепер підтягти евакуатор, про що сказав поліцейський-оперативник, і доставити авто зі свідком у поліцейську управу в Прилуки.

Можна тільки уявити, що було б, якби вони це зробили! Але цього не сталося через зайву зацікавленість журналіста, який попросив брата свідка відкрити автомобіль, аби бодай трохи поспілкуватися з жінкою, яку ось-ось повинні були вивезти з Чернігова.

І ось тут сталося те, чого, на думку поліцейських, не повинно було статися!

Бо коли чоловік відкрив дверцята авто, то всі побачили, а серед них і поліцейські, що в машині нікого не було!

ꟷ То виходить, що ви зачитували ухвалу про примус не свідку, а автомобілю? ꟷ запитав журналіст у правоохоронців і побачив на їх обличчях розгубленість, здивованість і незрозумілість.

Ще б пак! Ну, доставили б вони пустий тонований автомобіль до місця призначення, а що потім? Звісна річ ꟷ подумали б ꟷ втекла жінка по дорозі.

Сергій Вітер

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте