Як вітали ветеранів війни у СІЗО та колоніях Чернігівщини

До Дня Перемоги співробітники Чернігівської виправної колонії (№ 44), Прилуцької виховної колонії та Чернігівського слідчого ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали колишніх співробітників кримінально-виконавчої служби, які в молоді роки пройшли фронтовими дорогами Другої світової війни.

ветерани (1)З нагоди свята за ініціативою профспілкових комітетів установ виконання покарань Чернігівщини  було відвідано за місцем проживання ветеранів, які свого часу безпосередньо працювали в колоніях та СІЗО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ радістю та сльозами на обличчі ветерани зустріли пенітенціаріїв. Від співробітників вони отримали  продовольчі пакети та квіти. Захисники раділи можливості поспілкуватися із молоддю та розказати про минуле. Згадали страшні події війни, загиблих побратимів, які не побачили світлий День Перемоги. Молоді співробітники вклонилися ветеранам за їхній подвиг.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВони подякували ветеранам-фронтовикам за багаторічну службу та побажали міцного здоров’я, благополуччя в родинах і мирного неба над Україною, яке свого часу вони відвойовували у загарбників.

ветерани (4)

ветерани (5)

Ксенія Логвиненко

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте