Як влада Чернігова вирішує проблеми постраждалих зруйнованого будинку

Чернігівська міська рада виплатить грошові компенсації постраждалим родинам з напівзруйнованого гуртожитку і після експертизи прийме рішення про компенсацію втраченого житла.

Чернігівський міський голова дав доручення максимально швидко знайти в чернігівських гуртожитках місця для того, щоб розселити всіх, хто проживав на Попудренка, 16.

Про це він повідомив 13 грудня через свій акаунт у соціальній мережі «Фейсбук».

Усі родини зараз забезпечені місцями в готелях або проживають у родичів, – говориться в повідомленні.
17-річний хлопець, який постраждав учора, перебуває в лікарні №2. Переломів та пошкоджень, які загрожують його життю немає.
Міська рада надасть матеріальну допомогу потерпілим. Родині загиблої – в розмірі 50 тисяч гривень. Людям, які не мають доступу до своїх помешкань, а також постраждалому хлопцю – по 5000 гривень. Всім іншим мешканцям цього гуртожитку – 750 гривень.

Також міська влада замовляє експертизу щодо того, чи підлягає постраждалий будинок відновленню. Після цього прийматиметься рішення про компенсацію людям втраченого житла.

“Стан житлового фонду та комунікацій – загроза національній безпеці держави. Її вирішення – коштує адзвичайно великих коштів. Міста ніколи не знайдуть їх самостійно, без підтримки держави. Це – головний висновок з трагедії, яка сталася вчора в Чернігові. – говориться у повідомленні міського голови.

Також від імені територіальної громади та від себе особисто Владислав Атрошенко висловлює співчуття родині загиблої жінки.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте