За 100 тис. грн придбав землю і не повідомив. Виявили й оштрафували

За неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані до адміністративної відповідальності притягнуто завідувача сектором управління Пенсійного фонду України в області.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

За принципової позиції прокуратури постановою суду від 22.05.2018, завідувача сектором одного з районних управлінь Пенсійного фонду України в області визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Установлено, що посадовець не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані, а саме придбання земельної ділянки вартістю понад 100 тис. грн, Національне агентство з питань запобігання корупції, шляхом внесення такої інформації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вчасно виявило таке правопорушення.

За такі дії судом на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн).

Робота на вказаному напрямі триває.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте