Змістовне дозвілля провели на Коропщині вихованці пришкільних таборів

До організації змістовного дозвілля вихованців пришкільних таборів долучилися співробітники відділу науки, екооосвіти та рекреації Мезинського національного природного парку, що на Чернігівщині.

У червневі дні літніх канікул з учнями Деснянської та Крисківської шкіл (Чернігівська обл.) був проведений польовий вихід «Юних ентомологів», в ході якого діти ознайомилися з комахами долини р. Десна та могли відчути себе справжніми науковцями, адже вони ловили комах і метеликів за допомогою сачків. Екскурсія-квест «Дивосвіт природи краю» в ігровій формі ознайомила дітей з біорізноманіттям прибережної зони. Зелений клас на тему «Лікарські рослини» збагатив знання дітей про найпоширеніші лікарські рослини нашої місцевості, ознайомив з правилами їх збирання, сушіння та зберігання.

Вивчаючи довкілля, відпочивали і насолоджувались красою літа і теплом сонця на лоні природи 46 дітлахів. Для них екскурсії таємничими і захоплюючими стежками Деснянської заплави, квест та рухливі ігри залишаться приємною згадкою про літній відпочинок.

Лариса Подоляко,  фахівець Мезинського НПП

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте