Підкажіть, де й мені натрапити на таку знахідку? − Владислав Атрошенко

Під час роботи  12 сесії VII скликання до депутатів Чернігівської міської ради звернувся житель Чернігова, аби йому дозволили (юридично) провести відповідні роботи від траси до його помешкання.

Зі слів заявника-пенсіонера, він придбав недобудований будинок на березі Десни, відразу за мостом, як їхати на Київ. Але нормальної дороги, аби доїхати від асфальтової частини до будинку – не має, «одні колодовбини та грязюка». Будівельні роботи на вулиці він зобов`язується зробити за свій рахунок. Але для цього потрібен належним чином оформлений дозвіл.

Як виявилося, три комісії відхилили розгляд цього питання на сесії. Однак міський голова Владислав Атрошенко поцікавився причиною такої відмови. А вона, як з`ясувалося, не є аргументованою підставою. Просто депутати, розглядаючи напередодні роботи сесії це питання у своїх комісіях, чомусь запідозрили «щось не те». Як розповів голова однієї з комісій, «цей будинок (уявляєте?), розташований на самісінькому березі Десни, тож ми подумали, що там можуть бути якість неузгодження».

Владислав Атрошенко відразу дав особисте доручення своєму помічникові, щоб той допоміг у вирішенні цього питання. А коли заявник-пенсіонер вийшов із зали, міський голова звернувся до присутніх депутатів.

− Я не можу зрозуміти такого підходу вашого, − зауважив мер Чернігова, − людина за свій рахунок бажає відремонтувати ділянку дороги, а його відфутболюють, кажуть: не можна. Ну, це ж, принаймні, несерйозно і неправильно так діяти. Не балуйтеся, хлопці…

А потім, коли він поцікавився, де придбав цей літній чоловік недобудований будинок, голова комісії відповів, що заявник купив цю недобудову на аукціоні, яку проводила податкова служба. Саме вона цей об`єкт продала як знахідку («знахідка» − юридичний термін, що охоплюється, зокрема, нормами цивільного права).

− То підкажіть, де й мені натрапити на таку знахідку? – жартома висловився Владислав Атрошенко.

А тим часом, цього дня, 27 жовтня, депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки.

Реалізація цієї Програми передбачає залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об’єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН)  міста.

Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій буде проводитись на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією – кошти міського бюджету, 20% – власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте