Прем`єра унікального фільму про Чорнобиль відбулася у Чернігові

Максим Микитась: “Для мене важливо, щоб фільм «Чорнобиль. Зона майбутнього» жителі Чернігівщини побачили одними з перших”. 

У Чернігові відбулася прес-конференція, на якій презентували унікальний фільм: «Чорнобиль. Зона майбутнього», автором ідеї, ведучим і продюсером якого є голова державної будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась. Це документальна стрічка в якій детально розповідається про причини аварії на ЧАЕС, героїв-ліквідаторів, будівництво проекту «Укриття», та про те, чи зможе стати зона відчуження «оазисом» альтернативної екологічної енергетики в майбутньому.

– Цей фільм – спроба розповісти правду про трагедію, про долі людей та про те, як нам сьогодні вирішити проблему ядерної загрози. У цьому проекті немає жодної комерційної складової, є тільки бажання розповісти людям правду про те, що сьогодні відбувається на станції, які там ведуться роботи, що, як і для чого ми там будуємо. Власне, з цією метою, ми покажемо наш фільм на Канському кінофестивалі з 13 по 16 травня, ну, і звісно, продемонструємо картину жителям Чернігівщини,  – розповів ініціатор створення документальної стрічки Максим Микитась.

За словами Микитася, даний фільм присвячений його батьку, який все своє життя пропрацював на Чорнобильській АЕС.

Максим Микитась привіз свій кінофільм на Чернігівщину, тому що вважає наш край своєю другою батьківщиною.

–  Моя дружина Наталія народилася в селі Голубичі, Ріпкинського району. Чорнобильська трагедія забрала в мене рідний дім, але після свого одруження я віднайшов його тут, на Чернігівщині, де живуть добрі, чесні, працьовиті і порядні люди. Тому, для мене важливо, щоб в Чернігові побачили наш фільм одними з перших, – пояснив Максим Микитась.

Особливу увагу у фільмі «Чорнобиль. Зона майбутнього» приділено складному будівельному процесу. Ці роботи виконує компанія «Укрбуд», єдина українська будівельна компанія, яку ЄБРР вибрав своїм генпідрядником. Для того щоб працювати в зоні, потрібно відповідати всім вимогам наших європейських партнерів: бути фінансово прозорим, досвідченим, надійним партнером.  – Я гордий тим, що компанія «Укрбуд» відповідає цим високим вимогам. За останніх 8 років ми реалізували на ЧАЕС 12 проектів. «Укрбуд» виконує найскладніші будівельні роботи, аналогів яким немає в усьому світі. Так кажуть наші європейські партери. Ми працюємо безпосередньо в 4 енергоблоці і сьогодні будуємо каркас, на який будуть насувати захисну арку.  На ЧАЕС працюють 1200 співробітників компанії «Укрбуд», багато з яких є жителями Чернігівщини, – наголосив Максим Микитась.

Вже наступного тижня цей фільм зможуть переглянути усі бажаючі. Прем’єрні покази для мешканців нашого міста відбудуться в Драмтеатрі. Також глядачі зможуть переглянути стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» на чернігівських телеканалах.

Окрім цього, Максим Микитась пообіцяв, що привезе цей фільм у кожен куточок Чернігівщини і першими, на думку Микитася, його мають побачити саме чорнобильці, які постраждали від аварії.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте