Наступні 5 років працюватимемо над забезпеченням лікарень сучасним діагностичним обладнанням, – Максим Микитась

На Чернігівщині буде втілено План розвитку Чернігівщини, який передбачає поліпшення якості доріг, медицини, освіти, житлово-комунального господарства. Також планується втілити програми зі створення нових робочих місць і розвитку самоврядування.

План розвитку Чернігівщини розроблено з ініціативи народного депутата Максима Микитася за участі місцевих громад області.

«Ми працюємо в області не один рік. Завдяки діалогу з людьми визначили головні кроки до кращого життя чернігівців. Це нові дороги та безпечний транспорт, комфортні школи та якісна освіта, сучасні лікарні й доступна медицина», – говорить Максим Микитась.

Серед пріоритетів Плану розвитку області він також назвав упорядкування тарифів і продовження програм утеплення будинків, допомогу розвитку самоврядуванню, благоустрій міст і сіл області, якісне освітлення вулиць. Окремий напрям – створення робочих місць і підтримка молоді.

«План розвитку Чернігівщини – шлях до кращого життя кожної родини і громади. Головна наша мета, як і раніше, – створення комфортних умов для життя людей на Чернігівщині. Ми продовжуємо всі позитивні зміни, яких досягли в інтересах людей і громад», -– вказує Максим Микитась.

Оснащення медичних закладів сучасним обладнанням і забезпечення якісних медичних послуг – один з головних пріоритетів, який входить до Плану розвитку Чернігівщини Максима Микитася. Передбачається модернізація кардіологічного центру, протитуберкульозного диспансеру, забезпечення сільських амбулаторій і районних лікарень діагностичним обладнанням.

«Здоров’я – найцінніше, що є в людини, і ми маємо зробити все, аби кожен чернігівець міг отримати якісні медичні послуги», – наголошує Максим Микитась.

За сприяння народного депутата в Чернігові вже відкрито реабілітаційний центр для післяінсультних хворих, зроблено капітальний ремонт хірургічного відділення обласної лікарні, ремонтуються старі ФАПи та будуються нові. У селах Чернігівського району відбулись виїзні медогляди. У складі медичної бригади людей оглядали окуліст, сімейний лікар, терапевт і лор. Із 25–30 людей, прийнятих у кожному населеному пункті, на додаткове обстеження до районної лікарні направили 3–4 людини. Декому на місці призначали лікування.

«Я сама живу в Чернігові, а мама – у селі. У неї сильно впав зір, їй 78 років. Вона могла переплутати, хто в хату заходить. Я довго вмовляла поїхати в лікарню, вона – ні в яку. Не поїду і все. Ти знаєш, скільки мені років? Це старість –і крапка. А тут я прочитала десь, що в наше село приїде бригада з виїзним медоглядом, ну, я слід за нею. Кажу мамі: пішли – лікарі сюди приїхали, вона пробубніла, але пішла. Виявилось, що її нескладно вилікувати: приписали краплі, підібрали окуляри. Тепер мама навіть газету почитати може», – розповідає пані Ірина.

Нагадаємо, з ініціативи Максима Микитася в області реалізуються десятки проектів з ремонту доріг, модернізації медичних та освітніх закладів, ведеться благоустрій парків і скверів, оздоровлення дітей.

Андрій Бажай

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте