Депутати облради — за продуману приватизацію комунального майна

Депутати з деяких фракцій у Чернігівській обласній раді виступають за продуману приватизацію комунального майна.

Про це повідомила керівниця однієї з фракцій в облраді Ольга Чередник, яка взяла участь у дискусійній програмі на телеканалі «UA:Чернігів».

Ольга Чередник

За її словами, питання затвердження переліку об’єктів комунальної власності, поданих на приватизацію, викликало дискусію у сесійній залі через те, що вона не обговорювалося завчасно і не вивчалося депутатами, а відтак, не було достатньо підготовленим. Депутати буквально за дві години до сесії отримали перелік з кількох десятків об’єктів, що виставили на приватизацію.

«Фактично і фізично за такий короткий час опрацювати це рішення неможливо. Депутати отримали рішення у день сесії, і навіть його не читали. Це питання більш господарське, а тому краще його розглядати на черговій сесії обласної ради», — пояснила Ольга Чередник.

Саме тому окремі депутати 2 грудня 2019 р. під час позачергової сесії облради виступили за зняття з розгляду питання про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, що підлягають приватизації. Як зауважила Ольга Чередник, це питання потребує більш детального вивчення і виважених підходів.

Вона наголосила, що неприпустимо, коли проект рішення виноситься на розгляд депутатів у сесійну залу без попередніх обговорень. Тим паче, що за два тижні має бути чергова сесія обласної ради. Тому цей проект рішення зняли з розгляду.

Серед об’єктів, які пропонувалися до приватизації на сесії обласної ради 2 грудня, є приміщення Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні на вул. Мазепи, 3, готель «Придеснянський», кілька дитячих таборів, а також 60 інших об’єктів нерухомості (усі аптеки комунального підприємства «Ліки України»).

«Наш фракція не проти приватизації, є об’єкти, які потрібно приватизувати, а є об’єкти, що мають соціальну складову, і їх приватизувати не слід. Тому варто обговорювати і не поспішаючи вивчати питання», — зауважила Ольга Чередник.

Вона підкреслила, що проект рішення пропонував затвердити перелік об’єктів на приватизацію, однак він не містив інформації про необхідність вивчення кожного об’єкта і публічного обговорення переваг та ризиків його приватизації.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте