В нічию зіграли футболісти з Чернігова та Маріуполя

7 травня матч п’ятого туру другого етапу Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Борисполі на стадіоні «Колос» проти ФСК «Маріуполь».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча з перших хвилин обидві команди багато комбінували і демонстрували рівну гру, на 24-й хвилині чернігівці вийшли вперед. Дмитро Мироненко виконав подачу з кутового, Олексій Зенченко ударив по воротам і м’яч рикошетом від маріупольця Павла Шушка влетів у ворота.

У другому таймі маріупольці намагалися зрівняти рахунок, і на 73-й хвилині їм це вдалося. Микита Михайленко виконав вивірену передачу на Дмитра Биковського, який ударом головою відправив м’яча у ворота чернігівців.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 1:1 з ФСК «Маріуполь», чернігівські «тигри» закріпилися на другій сходинці у групі «вибування», а футболісти з «Прикарпаття» продовжують лідирувати.

В «чемпіонській» групі лідирує житомирське «Полісся».

Матч шостого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 14 травня проти чернівецької «Буковини».