Кудрівці перемогли футболістів з Кременчука та вийшли у наступний етап Кубку України

2 серпня у другому попередньому етапі Кубка України футболісти ФК «Кудрівка» на чернігівському стадіоні «Юність» приймали кременчуцький «Кремінь».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

На перших хвилинах матчу футболісти із Кудрівки декілька разів потурбували ударами воротаря гостей чим справили симпатичне враження. Як наслідок, на 16-й хвилині вони вийшли вперед. Дмитро Кулик точним ударом, замкнув навісну передачу, відправивши м’яч у ворота «Кременя».

Після забитого голу гра заспокоїлася і до завершення першого тайму гольових моментів майже не було.

З початком другої половини гри обидві команди демонстрували обопільну позиційну боротьбу. Втім, на 62-й хвилині господарі поля подвоїли рахунок. Дмитро Кулик потужним ударом із-за меж карного майданчика оформив дубль.

Після забитого голу кудрівські футболісти повністю заволоділи територіальною та ігровою перевагою, і наприкінці матчу, Володимир Коваль гарматним ударом поставив остаточну крапку в зустрічі.

Отже, після впевненої перемоги з рахунком 3:0 над кременчуцьким «Кременем», футболісти ФК «Кудрівка» вийшли до третього попереднього етапу Кубку України.