Чернігівські «тигри» перемогли «Чайок» із Київщини

20 жовтня матч одинадцятого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели в гостях у селищі Макарів на стадіоні «Центральний імені М.Х. Бруквенка» проти «Чайки» із Петропавлівської Борщагівки.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Матч розпочався в досить швидкому темпі, так як футболісти обох команд демонстрували непогану гру на зустрічних курсах. Гольові моменти мали як чернігівці так і господарі поля.

Гарний шанс відкрити рахунок мав чернігівець Джіліндо Безгубченко, але з досить близької відстані він влучив у штангу.

Все ж таки, на 36-й хвилині чернігівцям вдалося забити. Максим Шумило, скориставшись метушнею в карному майданчику «Чайки», проштовхнув м’яч у ворота суперника.

Як не старалися у другому таймі футболісти із Київщини зрівняти рахунок у матчі, «тигри» володіли територіальною та ігровою перевагою і втримали мінімальну перевагу.

Отже, після перемоги з рахунком 0:1 над «Чайкою» із Петропавлівської Борщагівки, чернігівські футболісти продовжують перебувати на другій сходинці у групі «Б». Відрив від лідера – дубля ковалівського «Колоса» складає чотири очки, втім ковалівці мають ще гру в запасі.

В групі «А» у лідирують дублери львівського «Руху».

Матч дванадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 25 жовтня на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.