Чернігівські «тигри» та київські «залізничники» розійшлися миром

31 серпня в рамках четвертого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі футболісти ФК «Чернігів» вдома приймали київський «Локомотив».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

У першому таймі чернігівські «тигри» домінували на полі, проте пропустили першими. На 29-й хвилині гравець «залізничників» Едвард Кобак виконав подачу зі штрафного, Іван Романчук підправив м’яча, який, відскочивши від штанги, влетів у ворота Максима Татаренка.

У другому таймі «тиграм» вдалося відігратися. На 62-й хвилині Максим Шумило виконав навісну передачу з кутового, і Анатолій Романченко ударом головою, зрівняв рахунок.

В час, що залишався, чернігівці прагнули вирвати перемогу, але фортуна була на боці «залізничників», і матч завершився бойовою нічиєю.

Отже, після нічиєї із київським «Локомотивом» з рахунком 1:1, чернігівські «тигри» опускаються на другу сходинку у групі «Б», а лідерство захопив дубль ковалівського «Колоса».

В групі А лідирує дубль житомирського «Полісся».

Матч п’ятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 7 вересня у гостях проти вінницької «Ниви».

Результати матчів 4 туру

Група Б:

ФК «Чернігів» – Локомотив» (Київ) 1:1.

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні) 0:1.

«Колос-2» (Ковалівка) -«Нива» (Вінниця) 2:1.

ФК «Олександрія-2» – ФК «Тростянець» матч відбудеться 1 вересня.

«Металіст 1925-2» (Харків) – «Ворскла-2» (Полтава) матч відбудеться 2 вересня.

Група А:

ФК «Вільхівці» – «Полісся-2» (Житомир) 0:5.

«Скала 1911» (Стрий) – Рух-2» (Львів) 0:3.

Реал Фарма» (Одеса) – «Самбір – Нива – 2» (Тернопіль) матч відбудеться 1 вересня.

«Ревера 1908» (Івано-Франківськ) – ФК «Ужгород» матч відбудеться 1 вересня.

«Пробій» (Городенка) – «Куликів-Білка» (Куликів) матч відбудеться 1 вересня.