Чернігівські «тигри» зіскочили на восьму сходинку у турнірній таблиці

27 серпня матч п’ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Умані проти запорізького «Металурга».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин запоріжці заволоділи ініціативою і на 16-й хвилині відкрили рахунок. Гравець чернігівської команди Максим Шумило у власному карному майданчику зіграв рукою і арбітр матчу Дмитро Осавуленко призначив пенальті, яке впевнено реалізував Валерій Сад.

Втім, чернігівські «тигри» в наступній атаці відігралися. Максим Сердюк завершив стрімку атаку гостей.

Запорізькі футболісти продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою і на 34-й хвилині забили другий гол. Валерій Сад ударом головою, замкнув навісну передачу з кутового, оформивши дубль.

Через чотири хвилини чернігівські футболісти відновили рівновагу. Віталій Ментей виконав навісну передачу в карний майданчик господарів поля і Максим Шумило, ударом головою відправив м’яч у ворота «металургів».

У другому таймі запоріжці повністю переважали суперника і на 59-й хвилині забили третій гол. Богдан Могильний, скориставшись помилками чернігівського захисту, вивів «Металург» вперед.

Хоча чернігівські футболісти і намагалися відігратися, але пропустили вчетверте. На 77-й хвилині Денис Галата, замкнувши прострільну передачу, поставив остаточну крапку в зустрічі.

Отже, після поразки від запорізького «Металурга» з рахунком 4:2, чернігівські «тигри» опускаються на восьму сходинку у турнірній таблиці. Хоча у таблиці можливі зміни, так як основні матчі відбудуться 28 серпня. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч шостого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 2 вересня вдома проти кременчуцької команди «Кремінь».

Результати матчів 5 туру

Група Б:

«Металург» (Запоріжжя) – ФК «Чернігів» 4:2.

«Лівий Берег» (Київ) – «Діназ» (Вишгород) 3:0.

ФСК «Маріуполь» – «Інгулець» (Петрове) матч відбудеться 28 серпня.

«Вікторія» (Миколаївка) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) матч відбудеться 28 серпня.

СК «Полтава» – «Кремінь» (Кременчук) матч відбудеться 28 серпня.

Група А:

«Металіст» (Харків) – «Карпати» (Львів) 0:3.

«Нива» (Бузова) – «Буковина» (Чернівці) 1:0.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФК «Хуст» матч відбудеться 28 серпня.

«Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – «Нива» (Тернопіль) матч відбудеться 28 серпня.

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Поділля» (Хмельницький) матч відбудеться 28 серпня.