Ековолонтерка врятувала дитинча косулі
Маленьке беззахисне дитинча косулі врятувала небайдужа екоактивістка Ксенія Колешко-Нізамієва і передала його Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.
Надати прихисток тваринці на пропозицію Наталії Грудницької, очільниці профільного Департаменту одразу згодилися у Парк природи “Беремицьке”.
Тож учора, 27 червня, під час робочої поїздки до парку представники Департаменту доставили маля до його нового помешкання.
Окрім цього, за участі засновників парку – директора Благодійної організації «Благодійний фонд «Беремицьке Біосфера» Тетяни Ферльовської та фахівця з освітніх програм фонду Катерини Ковальчук-Шамрило відбулася нарада з питань взаємодії та подальшої співпраці Департаменту з Парком природи «Беремицьке».
— Департамент має гарний досвід співпраці з парком у сфері природоохоронної діяльності та проведенні спільних екологоосвітніх заходів. Тож ці традиції будемо розвивати і надалі, – зауважила Наталія Грудницька. — Відвідавши Парк природи «Беремицьке», ми не тільки побували у місці неймовірної краси нашого Полісся, а ще здійснили подорож у часі, занурившись у відновлену дику природу часів Київської Русі.
Варто зауважити, що «Беремицьке» – перший ревайлдинг парк Чернігівщини, територія якого складає півтисячі гектарів.
До речі, ревайлдинг – це прогресивний підхід до збереження природи, який передбачає повернення її екосистем до того стану, коли природа може дбати про себе сама.
Якщо піднятися на місцеву оглядову вежу, чудово видно, що за рахунок унікального ландшафту та ярів, територія парку розділяється на дві частини:
І зона – туристична і дуже гостинна, тут розташовані загони коней, оленів і цілого свійського зоопарку.
ІІ зона – екомаршрути, прогулюючись якими можна побачити неймовірну кількість тутешніх диких господарів, серед яких:












За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської військової адміністрації