ФК «Чернігів» — «Чайка»: безгольова нічия

17 серпня в рамках другого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі, футболісти ФК «Чернігів» вдома, на місцевому стадіоні «Юність», приймали команду «Чайка» із Петропавлівської Борщагівки, що на Київщині.

Слід зазначити, що 3 серпня ці команди зустрічалися в першому попередньому етапі Кубку України, тоді з рахунком 1:0 перемогли чернігівці.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин зустрічі чернігівські «тигри» прагнули забити швидкий гол. Така нагода випала форварду чернігівців В’ячеславу Койдану, але він не влучив у ворота з декількох метрів.

На 12-й хвилині футболісти через повітряну тривогу пішли на вимушену перерву, яка тривала близько двадцяти хвилин.

Майже всю першу половину гри чернігівські футболісти домінували на полі, втім забити їм не вдалося.

В другому таймі «тигри» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, але футболісти із Київщини упевнено діяли в обороні, як наслідок, матч завершився без забитих м’ячів.

Отже, після «сухої» нічиєї з «Чайкою», чернігівські футболісти перебувають на третій сходинці у групі «Б», на першій – ФК «Тростянець».

В групі А лідирує команда «Пробій» із міста Городенка, що на Івано-Франківщині.

Матч третього туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 25 серпня на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів.