ФК «Чернігів» поступився на останніх хвилинах матчу

Через неготовність команди «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) до гри з ФК «Чернігів», виїзний матч другого туру у Першій лізі запланований на 4 вересня не відбувся.

10 вересня в наступному, третьому турі футболісти ФК «Чернігів», на місцевому стадіоні «Юність», приймали київську «Оболонь».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

На початку гри київські футболісти провели декілька небезпечних атак на ворота чернігівців, але надійно грав голкіпер господарів поля Олександр Ширай. В середині першого тайму чернігівці вирівняли гру і мали декілька моментів для взяття воріт – небезпечних ударів завдавали Кирило Кривобороденко, Дмитро Мироненко, Андрій Лакеєнко.

У другому таймі продовжувалася рівна гра без гольових моментів.

На 87-й хвилині гравець чернігівських «тигрів» Микола Сираш у власному карному майданчику завдав удару по нозі Олександру Чернову, арбітр матчу Олександр Тітов призначив пенальті. Вирок бездоганно виконав киянин Олександр Батальський.

Отже, після мінімальної поразки з рахунком 0:1 від київської «Оболоні» чернігівці перебувають на передостанній, сьомій сходинці турнірної таблиці у групі Б. Лідирує запорізький «Металург».

Матч четвертого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 17 вересня на виїзді проти запорізького «Металурга».

Результати матчів 3 туру Група Б:

ФК «Чернігів» – «Оболонь» (Київ) 0:1

«ЛНЗ» (Черкаси) – «Кремінь» (Кременчук) 2:0. ФК «Полтава» – «Металург» (Запоріжжя) 1:2. «Скорук» (Томаківка) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 1:1.

Група А: «Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) відбудеться 11 вересня.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Нива» (Тернопіль) відбудеться 11 вересня. «Полісся» (Житомир) – ФСК «Маріуполь» 4:2.

«Діназ» (Вишгород) – «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) 1:3.