Футбол: «Чернігів» – «Інгулець» — 0:2

7 серпня у другому турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні «Юність» приймали «Інгулець» із селища Петрове, що на Кіровоградщині.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Матч розпочався під акомпанемент сильного грозового дощу, тому обидві команди грали досить обережно.

Проте, на 17-й хвилині гості відкрили рахунок. Артем Сітало ударом головою, замкнув навісну передачу зі штрафного. Після забитого голу гра перейшла у спокійне русло, і обидві команди грали на рівних.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Як господарі так і гості грамотно діяли в обороні, тому гольових моментів було небагато.

На 84-й хвилині матчу гравець чернігівських «тигрів» Анатолій Романченко зіграв рукою у власному штрафному майданчику, і арбітр зустрічі Олександр Титов призначив пенальті. Хоча голкіпер чернігівців Олександр Ширай і відбив удар Ярослава Квасіва, на добиванні вправно зіграв Ярослав Богунов, який зробив рахунок у зустрічі 0:2.

Матч третього туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 11 серпня на виїзді проти київської команди «Лівий Берег».