Футболісти з Чернігівщини здолали опір кременчуківців

7 вересня свій домашній матч п’ятого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі, футболісти ФК «Кудрівка» провели в місті Буча на стадіоні «Ювілейний» проти кременчуцького «Кременя».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Слід зазначити, що за декілька днів до початку матчу кудрівську команду залишили головний тренер Роман Локтіонов та його асистент Дмитро Назаренко. Виконувачем обов’язки головного тренера призначено Василя Баранова, який входив до тренерського штабу Романа Локтіонова, а в попередньому сезоні очолював кудрівську команду в Другій лізі.

Першими на 18-й хвилині забили футболісти «Кременя». Мирослав Трофимюк, вийшовши віч-на-віч із голкіпером господарів поля Антоном Яшковим, відкрив рахунок у матчі.

Через десять хвилин рахунок став рівним. Юрій Потімков виконав довгу передачу у карний майданчик кременчужан, і капітан гостей Олександр Дихтярук зрізав м’яч у власні ворота.

У другому таймі кудрівські футболісти заволоділи ініціативою, але вийти вперед їм вдалося лише на 80-й хвилині. Владислав Нехтій виконав навісну передачу з кутового, і Андрій Сторчоус, ударом головою, відправив м’яч у ворота «Кременя».

Після гри виконувач обов’язки головного тренера ФК «Кудрівка» Василь Баранов зазначив: «Перемога нам далася дуже важко, адже ми пропустили першими. Втім, ми відігралися і перемогли, за що дуже вдячний хлопцям».

Отже, після перемоги над кременчуцьким «Кременем» з рахунком 2:1, футболісти ФК «Кудрівка» закріплюються на четвертій  сходинці у групі «Б», на першій – СК «Полтава».

В  групі А лідирує  волочиський «Агробізнес».

Матч шостого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Кудрівка» проведе 11 вересня вдома проти лідера – СК «Полтава».