Кудрівські футболісти перемагають команду з Прем’єр-ліги

13 серпня свій домашній матч другого попереднього етапу Кубку України футболісти ФК «Кудрівка» провели в Бучі на стадіоні «Ювілейний» проти команди вищої ліги – київського «Лівого Берега».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Майже всю першу половину гри футболісти обох колективів демонстрували рівну гру. Лише наприкінці тайму кудрівським футболістам вдалося відкрити рахунок. Дмитро Коркішко виконав навісну передачу зі штрафного у карний майданчик киян, і Юрій Потімков ударом головою вивів вперед кудрівську команду.

У другому таймі гравці «Лівого Берега» прагнули відігратися і на 60-й хвилині це їм вдалося зробити. Олег Соколов виконав навісну передачу із кутового, і Олексій Литовченко вправно зіграв на добиванні.

На 75-й хвилині київські футболісти вийшли вперед. Олексій Литовченко завершив швидку атаку, спрямувавши м’яч повз воротаря господарів Романа Льопку.

Втім, через дві хвилини футболісти з Чернігівщини відновили рівновагу. Стрімку атаку господарів поля майстерним ударом завершив Дмитро Коркішко.

В час, що залишався, обидві команди прагнули вирвати перемогу — вправнішими в цьому питанні виявилися кудрівські футболісти. На 86-й хвилині Владислав Нехтій виконав прострільну передачу, і Андрій Сторчоус поставив фінальну крапку в матчі.

Цей матч як для кудрівських футболістів, так і для спортсменів зі столиці мав неабияке значення, бо тільки команда-переможець проходить далі у змаганні на Кубок України.

Отже, після мінімальної перемоги з рахунком 3:2 над київським «Лівим Берегом», ФК «Кудрівка» виходить до наступного етапу Кубку України. Про свого суперника кудрівські футболісти дізнаються пізніше. А «Лівий Берег», після цієї поразки, вибуває зі змагань на Кубок країни й зосередиться на виступах у національній першості.