Кудрівські футболісти вибувають із боротьби за Кубок України після розгромної поразки

22 серпня свій домашній матч третього попереднього етапу Кубку України футболісти ФК «Кудрівка» провели в Бучі на стадіоні «Ювілейний» проти тарасівської команди «ЮКСА».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Слід зазначити, що 8 серпня ці команди зустрічалися в першому турі Чемпіонаті Україні, тоді з рахунком 0:1 перемогли футболісти із Київщини.

В першому таймі футболісти із Тарасівки володіли ініціативою і на 29-й хвилині вийшли вперед. Кудрівські футболісти пропустили швидку контратаку гостей і бразильський півзахисник тарасівців Габріель Гоуларт відкрив рахунок у зустрічі.

В другому таймі пропала трансляція на кудрівському клубному ютуб-каналі, і відновилася лише на 75-й хвилині матчу, коли рахунок на табло був 0:4 на користь «ЮКСИ». Втім, відомо, що на 57-й та 63-й хвилинах голи у ворота кудрівців забив бразильський легіонер Гонсалвеш, а на 72-й Роман Дебелко завершив розгром.

Отже, після поразки з рахунком 0:4 від тарасівської команди «ЮКСА», ФК «Кудрівка» вибуває з боротьби за Кубок України і повністю зосередиться на іграх Чемпіонату України.