Кудрівські футболісти з Чернігівщини обіграли команду «хрестоносців»

5 жовтня матч десятого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі, кудрівські футболісти провели на виїзді у столиці на НТК імені В. М. Банникова проти команди «ЮКСА» із села Тарасівка, що на Київщині.

Нагадаємо, що назва тарасівського клубу є  англійською абревіатурою – Ukrainian Christian Sport Academy (Українська християнська спортивна академія). Вищезазначена академія декларує просування християнських цінностей в спорті.

Через те, що на емблемі команди з Київщини зображено хрест, вболівальники по-дружньому називають свою команду «хрестоносцями».

Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Матч обидві команди розпочали у досить швидкому темпі, і як наслідок, на 7-й хвилині кудрівські футболісти відкрили рахунок. Андрій Сторчоус майстерно замкнув швидку атаку гостей.

Через десять хвилин кудрівці подвоїли рахунок. Дмитро Коркішко дальнім шедевральним ударом спрямував м’яч у ворота «хрестоносців».

На 26-й хвилині гри господарі поля скоротили рахунок до мінімуму. Максим Казаков ударом головою замкнув навісну подачу з кутового.

Через чотири хвилини голкіпер тарасівської команди Нікіта Федотов у власному карному майданчику збив кудрівського футболіста Юрія Потімкова, і арбітр матчу Максим Ситник призначив пенальті, яке впевнено реалізував Дмитро Коркішко.

На перерву команди пішли за рахунку 1:3 на користь ФК «Кудрівка».

Другий тайм розпочався зі швидких атак «хрестоносців» і на 55-й хвилині, вони вдруге у матчі скоротили рахунок до мінімуму. Бразильський гравець «ЮКСА» Вава ударом головою, замикав навісну передачу Олексія Зозулі, втім кудрівський воротар Антон Яшков відбив м’яч перед собою, але Олег Синьогуб вправно зіграв на добиванні.

На 62-й хвилині кудрівський захисник Роман Гагун у власному карному майданчику зіграв рукою, і арбітр матчу призначив пенальті. Бразилець Вава точним ударом з одинадцятиметрової позначки зрівняв рахунок.

Все ж таки, футболістам із Чернігівщини вдалося вирвати перемогу. Артем Лєгостаєв на 74-й хвилині, скориставшись серією рикошетів, з близької відстані поставив остаточну крапку у зустрічі.

Отже, після вольової перемоги з рахунком 3:4 в матчі з тарасівською командою «ЮКСА», футболісти ФК «Кудрівка» піднімаються на третю сходинку у групі «Б» а  СК «Полтава» вийшов у лідери.

Групу «А» очолює  волочиський «Агробізнес».

Матч одинадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі  футболісти ФК «Кудрівка» проведуть 10 жовтня на виїзді проти вишгородського «Діназа»