Сумчани перервали безпрограшну серію кудрівських футболістів

19 жовтня матч тринадцятого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели вдома у своєму однойменному селі на стадіоні «Кудрівка-Арена» проти сумської «Вікторії».

Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Початок матчу футболісти із Чернігівщини розпочали досить активно, але в середині тайму сумчани вирівняли гру і на 24-й хвилині вийшли вперед. Серія помилок кудрівських захисників призвела до взяття воріт, і гол з близької відстані забив Максим Євпак.

У другому таймі гравці «Вікторії» продовжували домінувати на полі, і на 60-й хвилині забили вдруге. Максим Сасовський в падінні, ударом головою замкнув навісну передачу із кутового.

Після другого пропущеного м’яча кудрівські футболісти прагнули відігратися, але в них зовсім не йшла гра в нападі.

Отже, після поразки з рахунком 0:2 в матчі від сумської «Вікторії», футболісти ФК «Кудрівка» опускаються на третю сходинку у групі «Б», а СК «Полтава» зберігає лідерство.

Групу «А» очолює волочиський «Агробізнес».

Матч чотирнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» проведуть 25 жовтня на виїзді проти кременчуцького «Кременя».