Таємничі лабіринти лісової галузі Чернігівщини

Коли мова йде про ліси та економічні показники лісогосподарської галузі, прозорість і відкритість для нашої влади стає річчю неприйнятною.

Дванадцять днів минуло з часу надсилання офіційних запитів до Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також управління комунального майна Чернігівської облради, у підпорядкуванні якого перебуває КП “Чернігівоблагроліс”, а з документів — тільки відповідь, датована від 15 червня за підписом начальника Управління комунального майна обласної ради Василя Куліди.
Оприлюднених заготовок — замало! Треба бачити реальні кризові показники і розуміти чому, наприклад, Ніжинський райагроліс накопичив понад 4 мільйони боргів і просить допомоги в Чернігівської ОДА. Або чому Варва спрацювала у мінус 103 тисячі вже у першому кварталі? А найголовніше: чому в комунгоспах продукцію відпускають поза аукціонами і чи це так насправді? І все це на фоні абсолютного саботажу передачі лісів у власність громадам, які, до речі, теж замовкли!
Гадаю, що Чернігівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства немає чого приховувати, оскільки вся продукція там давно збувається через аукціони, однак я, відверто не розумію — чому порушені всі процедурні строки щодо надання відповіді? Адже, нагадаю, відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» такі відповіді повинні надаватися у 5-денний термін з дня отримання відповідного запиту! П’ять, а не п’ятнадцять!
Можливо, хтось із вищестоящих органів влади допоможе мені, як журналісту, отримати інформацію легальним шляхом?
Віталій Назаренко, кореспондент газети “Чернігівщина”

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте