У Чернігові встановлять резервні джерела електропостачання
На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 січня аналізували стан забезпечення додатковими джерелами енергопостачання бюджетних закладів.
— За новими вимогами недостатньо мати дві лінії електропостачання з різних підстанцій. Обов’язково треба аварійне джерело, яке вмикається автоматично. Мушу констатувати — ситуація незадовільна. Значна частина установ не має генераторів, зокрема і Чернігівський медичний центр сучасної онкології, — наголосив очільник ОДА В`ячеслав Чаус.
Проте, за словами Володимира Кривенка, директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства ОДА їх потужності все одно недостатньо для повноцінної роботи.
А це значить, що в будь-який момент може виникнути загроза ефективному лікуванню та навіть життю пацієнтів, які перебувають у стаціонарних закладах та потребують кисневої підтримки.
Така ж ситуація і в інших сферах.
Також існує проблема із з заборгованістю установ перед Чернігівобленерго та постачальниками електроенергії.
Ситуацію прокоментував комерційний директор АТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар:
— У січні значну частину заборгованості медичні заклади області погасили, нагальним є питання вчасного підписання договорів на розподіл електроенергії.
За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації