Українські олімпійці виривають перемогу на останніх хвилинах

Олімпійська панорама. 26 липня 58 українських спортсменів взяли участь у церемонії відкриття літніх Олімпійських ігор у Парижі.

Вперше в історії церемонія відкриття Олімпіади відбулася не на стадіоні, а вздовж усього міста.

206 команд країн-учасниць Ігор на човнах пропливли шість кілометрів річкою Сена через центр міста до Ейфелевої вежі та фінішували перед площею Трокадеро, де відбулося фінальне шоу відкриття Ігор.

Олімпіаду-2024 оголосив відкритою президент Франції Емманюель Макрон. Олімпійський вогонь запалили поблизу Лувру у велетенській повітряній кулі, яка злетіла в небо над Парижем під спів канадської співачки Селін Діон.

27 липня Олімпійська збірна України зіграла свій другий матч у групі В проти збірної Марокко.

Слід зазначити, що в другому поспіль матчі ворота української команди захищав вихованець Чернігівської ДЮСШ «Юність», а нині гравець донецького «Шахтаря» – Кирило Фесюн.

На початку гри обидві команди демонстрували рівну гру. Втім, першими відкрили рахунок українські футболісти.На 22-й хвилині Максим Брагару виконав прострільну передачу з лівого флангу, яку впевнено замкнув Дмитро Криськів. Після пропущеного голу марокканські футболісти перехопили ініціативу, адже вони прагнули відігратися.

В другому таймі африканські футболісти продовжували проводити масовані атаки на ворота Кирила Фесюна, і як наслідок на 64-й хвилині українські футболісти досить грубо помилилися. Володимир Салюк збив у власному карному майданчику марокканського гравця Сух’яна Рахімі, і арбітр матчу Саід Мартінес із Гондурасу призначив пенальті та після перегляду відеоповтору, ще і вилучив порушника з поля.

Постраждалий марокканець впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Українські олімпійці в меншості прагнули відігратися і в доданий арбітром час це їм вдалося зробити. Валентин Рубчинський розпочав атаку, потім він відпасував на Олега Федора, той зробив простріл з правого флангу, і Ігор Краснопір поставив остаточну крапку в матчі.

Отже, після перемоги над марокканськими олімпійцями з рахунком 2:1, збірна України має непогані шанси на вихід із групи для подальшого змагання.

Наступний матч Олімпійська збірна України проведе 30 липня проти збірної Аргентини.

Результати матчів 2 туру у групі В:

Україна – Марокко

Аргентина – Ірак 3:1.

27 липня в інших видах спорту українські спортсмени нагород не завоювали. Найвищим в цей день було сьоме місце Анни Письменської та Вікторії Кесарь у синхронних стрибках у воду із 3-метрового трампліна.