Чому депутатку облради виключили з «Нашого краю»?

Депутатку Чернігівської обласної ради Людмилу Андрієвську виключили з «Нашого краю».

Відповідну заяву озвучив голова обласної ради Ігор Вдовенко під час засідання 25-ї сесії Чернігівської облради сьомого скликання — останньої для депутатів цієї каденції.

Рішення про виключення Андрієвської з партії у «Нашому краї» поки не пояснили.

Можна лише припустити, що воно пов’язане з останніми подіями довкола підприємства ТОВ «Крок-Укрзалізбуд».

Як повідомлялося раніше, ще на початку року у хлівах прилуцького підприємства ТОВ «Крок-Укрзалізбуд» утримували майже 5 тисяч голів свиней, нині – жодного поросяти!

Нове керівництво підприємства в особі Людмили Андрієвської та її чоловіка вирізало всіх свиней до ноги, розвалює хліви та взялось за худобу. Колишні працівники ферм розповідають, що м’ясникам здавали навіть поросних свиноматок.

Засновник підприємства 83-річний Михайло Андрієвський із болем спостерігає за тим як руйнують справу всього його життя. І руйнує не аби хто, а рідна донька Людмила, яка донедавна була ще й депутатом обласної ради від партії «Наш край».

Михайло Володимирович стверджує, що Людмила Андрієвська рейдерським способом захопила створене ним з нуля підприємство і разом із зятем – колишнім суддею столичного апеляційного суду – фактично викинули його із дружиною на вулицю.

У відео — передісторія події: «Донька забрала бізнес у батьків»:

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте