Глава держави вимагає від світової спільноти поваги до України

«Ми поважаємо суверенітет інших держав і вимагаємо такої ж поваги до України», – Глава держави Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко вимагає поваги до суверенітету України так само, як Україна поважає суверенітет інших держав. Про це Глава держави заявив під час робочої поїздки до Харківської області.

Президент нагадав, що із заявою щодо видачі жителям Закарпаття угорських паспортів виступило Міністерство закордонних справ України. «Я повністю поділяю кожну літеру, яка сказана МЗС», — зазначив він.

«Моя позиція як Президента – я буду захищати українських громадян, де б вони не були – на сході, на заході… Захищаючи українських громадян, я захищаю суверенітет нашої держави. Так само, як ми шануємо і поважаємо суверенітет інших держав, ми вимагаємо такої ж поваги до України», — підкреслив Петро Порошенко.

Раніше координатор групи «Інформаційне опір», народний депутат Дмитро Тимчук повідомляв, що російські спецслужби почали інформаційно-пропагандистську кампанію по дестабілізації ситуації на Закарпатті, впливаючи на чутливу тему українсько-угорських відносин через етнічний фактор в регіоні.

Нагадаємо, 19 вересня стало відомо, що в консульстві Угорщини в Берегові громадянам України видавали угорські паспорти, а сама процедура супроводжується урочистостями на честь отримання другого громадянства і інструкціями — не повідомляти про отримання документів української влади.

Читайте аналітичну публікацію на цю тему: 

Чому наші громадяни обирають чужу владу на виборах в іншій країні?

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте