На прохання батьків народний депутат проінспектував держустанову

Одесит Андрій Морозовський — батько сина, який навчається на 3 курсі юридичного факультету Академії державної пенітенціарної служби міністерства юстиції, що дислокується в Чернігові, звернувся письмово до народного депутата Олега Семінського.

У своїй заяві батько просить вплинути на ситуацію, яка виникла в цьому навчальному закладі.

А почалося все з того, що його син Микола Морозовський оприлюднив в соціальній мережі коротеньке відео, в якому розповів про відсутність належного ставлення, на його думку, медперсоналу та керівництва закладу до курсантів стосовно COVID-19.

Як тільки Микола Морозовський поскаржився медсестрі на погане самопочуття, його одразу ж помістили в ізолятор, де, за твердженням курсанта, вже знаходилися хворі на коронавірус ровесники. За час перебування в ізоляторі лікар його так і не оглянув.

Нардеп Олег Семінський оперативно, на другий день після отриманої заяви, завітав до  учбового закладу, аби особисто перевірити стан справ щодо описаної ситуації.

А напередодні на своїй сторінці в соцмережі, народний обранець звернувся до чернігівців, аби вони приносили їжу для курсантів нібито через те, що курсанти, мовляв, не достатньо харчуються.

На жаль, в день прибуття депутата до академії, курсанта Миколу Морозовського відправили у лікарню для проведення тесту на COVID-19, тож зустрітися з ним особисто нардепу не вдалося.

Відтак Олегу Семінському довелося поспілкуватися з іншими курсантами у присутності керівництва закладу.

Детальніше – у відео:

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте