Щодо кандидата в депутати відкриють кримінальне провадження

Стосовно кандидата в народні депутати Юрія Власенка відкриють кримінальне провадження.

Про це повідомив на сторінці Фейсбук уповноважений у 205-му виборчому окрузі від політичної партії «Сила і честь» Олександр Піонтковський.

Автор посту зазначив, що кримінальне провадження відкриють за замовлення Юрієм Власенком брудної кампанії з дискредитації іншої кандидатки в народні депутати Людмили Бабичевої.

Звернення уповноваженого по 205 виборчому округу від Політичної партії «Сила і Честь» Піонтковського Олександра Борисовича:

Шановні чернігівці!
Звертаюсь в першу чергу до вас, як людина, яка жодного дня не була при владі та посадах, ніколи не займалася політикою і не висувалася в депутати. Я, як переважна більшість із вас, втомився від політиків, що ведуть нашу країну в прірву. 
Виборча кампанія, яка розпочалася в Чернігові показала, наскільки брудна українська політика і ті, хто її зараз представляє. З перших днів ми побачили цілий шквал публікацій проти Політичної партії «Сила і Честь» та нашого кандидата по 205 округу в Чернігові Людмили Бабичевої. 
Я вже розумію, що бруд який сьогодні поширюється проти Ігоря Петровича Смешка, його команди і Людмили Бабичевої – це виключно технологія політичних опонентів, які не прагнуть чесної боротьби і принципів змагальності. Я також усвідомлюю, що не має різниці наскільки ти чесна і порядна людина, ніхто не звертає уваги і на те, чоловік перед ними, чи жінка, коли мова заходить про вибори і політику. Всіх просто починають обливати брудом.
Мені сумно про це говорити, але замовниками та розповсюджувачами вищезгаданого лайна виступили представники Чернігівської Батьківщини. Я не буду перелічувати прізвища цих чоловіків в лапках. Вони навіть не достойні цього. А звертаюсь до кандидата по 205 виборчому округу від партії «Батьківщина» Власенка Юрія Дмитровича.
Хочу запитати у вас відверто – невже ви так боїтеся програти вибори жінці в обличчі Людмили Бабичевої, що з першого дня кампанії готові обливати її брудом, через ваших підлеглих і підконтрольні вам ЗМІ? Невже вам не вистачає сміливості як чоловіку і людині, що в політиці 20 років, сказати це їй в очі? Як взагалі ви можете оббріхувати жінку-кандидата маючі лідером партії жінку?
Ми з вами не знайомі, але познайомимося в правоохоронних органах де ви відповісте на всі запитання. Повідомляю Юрію Власенко і суспільству, що вчора було подано заяву на притягнення Власенка Ю.Д. до відповідальності за організацію і розповсюдження брехні проти Бабичевої Л.Г. Також, ми звернулися до правоохоронних органів відносно джерел фінансування. 
Маємо і силу і честь, щоб захистити Людмилу Бабичеву!

Олександр Піонтковський

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте