У туристичному Любечі ставку роблять на молодь!

Любецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Чернігівщині, дістався нелегкий спадок – зношена соціальна та освітня інфраструктури, зруйновані дороги, відсутність кваліфікованих фахівців. Одне слово – тільки уславлена назва та неповторна природа.

Сьогодні ж це містечко, яке є центром ОТГ, поступово набуває ознак сучасності. Показовим є те, що кошти громада вкладає в освіту та спорт, роблячи ставку на молоде покоління!

Селище Любеч відоме Чернігівщині та Україні не лише в історичній ретроспективі – як місце з’їзду князів, але й досить сильною волейбольною командою, яка виборює призові місця на обласних чемпіонатах, а деякі вихованці виступають на Всеукраїнських змаганнях.

До цього часу волейболісти тренувались у непростих умовах. Спортивний зал Любецької школи не те, що не відповідав класу, але й був загрозою для здоров’я спортсменів, адже через відсутність належної вентиляції зал був уражений грибком. І ось – оновлена спортивна зала із новою вентиляцією, роздягальнями та вбиральнями.

«Після того, що тут було, сьогодні приємно зайти до спортивної зали», – говорить випускник школи, а нині студент військового інституту телекомунікації та інформатизації Дмитро Костюк.

«До ремонту тут була катастрофічна ситуація – осипалась стеля, через відсутність вентиляції були мокрі стіни та підлога, – додає його товариш Владислав Пилипенко. – Я задоволений побаченим».

«Останні кілька років школа, як той мурашник, – не приховує свого задоволення від побаченого голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук. – Ми закуповуємо меблі, ремонтуємо їдальню, капітально оновлюємо спортивний зал. Ми інвестуємо в майбутнє, бо освіта і спорт для нашої молоді – це майбутнє для нашої громади».

Цікавіше – у відео:

Текст: Віталій Назаренко

На першому фото: Голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук з директором навчального шкільного закладу Юрієм Пилипенком

Схожа публікація:

Чернігівщина: Любечани самотужки вимушені ремонтувати дороги

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте