Як військові силовики штурмували будівлі

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема, це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Відпрацювання таких питань дуже важливо для кожного військового нашої бригади, незалежно від набутого бойового досвіду. На цьому наголошувало неодноразово і вище керівництво. Весь особовий склад нашої частини постійно залучається для виконання завдань в районі проведення операції об’єднаних сил. Така підготовка буде дуже корисною, особливо коли треба буде давати відсіч ворогу в містах та селах. Адже в багатьох випадках бойовики прикриваються місцевими мешканцями і тут треба діяти дуже обережно. Ми вчимося тактично правильно діяти при зачистці будівель від ворога, щоб якомога ефективніше і без втрат виконати поставлене завдання,  — розповів військовослужбовець 72 окремої механізованої бригади Роман.

Такі заняття керівники проводять як у складі відділень, так і у складі взводів. Під час проведення застосовуються піротехнічні засоби, щоб створити при цьому і атмосферу поля бою. Також проводять і зйомки кожного такого заняття з квадрокоптеру, що дає змогу якісно проаналізувати можливі помилки та дії військовослужбовців, на які варто звернути особливу увагу командирів.

Ігор Березинський,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform. Фото: прес-служба 72 омбр

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте