Земельні рейдери-бойовики знищують приватний бізнес

На засіданні оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини порушили питання рейдерського захоплення найбільшої агрокомпанії України Rostok-Holding Group.

Основний офіс ДП «Росток-Холдинг» і його філії в регіонах заблоковані рейдерськими атаками і відстороненням законного керівництва з посад. Були заблоковані не тільки головний офіс в Києві, а й кластери в регіонах. У приміщення увірвалися невідомі особи зі зброєю. На запитання адвокатів і представників медіа, на яких підставах сторонні знаходяться на території головного офісу і підприємствах групи, ті відповідати відмовилися, документи також не представили.

Рейдерів, які паралізували підприємства, що належать компанії «Росток-Холдинг», і яких, за деякими останніми даними, кришують аж з Росії, можна віднести до категорії гангстерів.  Але цікаво, що керівник юстиції Чернігівщини Олег Трейтяк не піддав сумніву дії рейдерів.  Навпаки, він зазначив, що все тут нібито  «законно, оскільки є рішення Харківського суду». Зрозуміло, що по-іншому головний юрист області сказати і не міг, адже нова структура АРМА, яка зазіхнула на землі та усі об`єкти агрохолдингу «Росток-Холдинг», створена і діє при нинішньому уряді. Тож, звичайно, що на інші слова від керівника юстиції проти таких рейдерських дій «урядової» компанії АРМА не слід було й сподіватися.

А між тим, ця структура АРМА, яка має таку повну назву, як Національне агентство України з управління активами, створювалася здебільшого з метою пошуку активів представників колишньої влади. Але ж парадокс: до цієї компанії АРМА входять люстровані і звільнені з посад представники силових структур, які у свій час підписували документи і відкривали справи проти майданівців та були раніше помічені у спробах рейдерського захоплення.

Заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур вважає, що подібні спори, якщо вони й виникли, а це стосується і, зокрема, компанії «Росток-Холдинг», повинні вирішуватися не шляхом рейдерського захоплення, а виключно через суд.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте