Чернігівські «тигри» переривають серію невдач

17 вересня у восьмому турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні приймали команду «Гірник-Спорт» із міста Горішні Плавні, що на Полтавщині.

Перед грою всі учасники матчу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Першу половину гри обидві команди багато комбінували і грали доволі обережно. Гольових моментів було небагато.

Втім, на 31-й хвилині чернігівські «тигри» вийшли вперед. Кирило Кривобороденко з центрального кола, виконав навісну передачу у карний майданчик гостей, і Максим Шумило майстерним ударом відправив м’яч у ворота гірників. Після забитого м’яча гра пожвавилася, адже гості прагнули відігратися.

У другому таймі чернігівці прагнули збільшити перевагу, але забити вдруге їм не вдалося.

Отже, після перемоги над командою «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів з рахунком 1:0, чернігівські «тигри» піднімаються на передостанню, дев’яту сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч дев’ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 23 вересня на виїзді проти СК «Полтава».