Буковинці розгромили чернігівських «тигрів»

Матч другого туру другого етапу Чемпіонату України у Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели 30 березня на виїзді в Чернівцях проти місцевої «Буковини».

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 10-й хвилині матчу чернігівські футболісти зробили доволі грубу помилку. Кирило Кривобороденко, віддаючи м’яч на свого воротаря Дениса Герасименка, не помітив, як той вийшов із площини воріт і шкіряна куля закотилася у власні ворота.

На 28-й хвилині зустрічі чернігівські «тигри» залишилися в меншості. Арбітр матчу Олександр Титов за грубі порушення вилучив захисника гостей Олексія Зенченка.

В другому таймі буковинці продовжували домінувати на полі й на 53-й хвилині подвоїли рахунок. Іван Будняк виконав прострільну передачу, яку майстерно замкнув Данило Гончарук.

Чернігівці прагнули відігратися, але на 65-й хвилині пропустили втретє. Андрій Андрейчук вправно завершив атаку господарів поля.

На цьому чернівецькі футболісти не зупинилися і на 80-й хвилині зробили рахунок розгромним – 4:0. Андрій Андрейчук, скориставшись помилкою чернігівського захисника Едуарда Галстяна, оформив дубль.

Отже, після розгромної поразки з рахунком 4:0 від чернівецької «Буковини», чернігівські футболісти опускаються на останню, десяту сходинку у групі «вибування». В той час, як «Буковина» вийшла на першу. Втім, для «тигрів» ще не все втрачено, адже до рятівного від вильоту п’ятого місця, відстань в три очки й вісім ігор попереду.

В «чемпіонській» групі лідирують львівські «Карпати».

Матч третього туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 5 квітня вдома проти ФК «Хуст».