Чернігівські «тигри» отримали нищівну поразку з рахунком 1:5 від чернівецької «Буковини»

4 травня матч сьомого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели вдома в Чернігові проти чернівецької «Буковини».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Слід зазначити, що в попередньому матчі головного тренера «тигрів» Валерія Чорного було дискваліфіковано, тому діями команди керував його асистент- Михайло Ярмошенко.

Хоча на початку гри обидві команди і демонстрували рівну гру, першими відкрили рахунок гості. Голкіпер чернігівців Олександр Ширай досить грубо помилився, віддавши м’яч гравцю «Буковини» Андрію Андрейчуку, який і розпочав розгром «тигрів».

Після пропущеного голу, чернігівського воротаря Олександр Ширая тренерський штаб замінив на Дениса Герасименка.

Через деякий час буковинці подвоїли рахунок. Данило Гончарук, вийшовши віч-на-віч із голкіпером «тигрів» Денисом Герасименком, відправив м’яч у ворота.

Невдовзі чернігівці один гол відіграли. Дмитро Мироненко красивим обвідним ударом із-за меж карного майданчика скоротив рахунок до мінімуму.

На початку другого тайму буковинці забили втретє. Артур Новотрясов, головою замкнув навісну подачу зі штрафного.

На 52-й хвилині матчу чернігівський футболіст Олексій Зенченко у власному штрафному майданчику збив Івана Будняка, і арбітр матчу Вадим Запрутняк призначив пенальті, який впевнено реалізував Андрій Андрейчук.

В цьому матчі у чернігівців зовсім нічого не виходило. Як наслідок, на 65-й хвилині зустрічі Андрій Андрейчук, завершив розгром тигрів, оформивши хет-трик.

Отже, після нищівної поразки з рахунком 1:5 від чернівецької «Буковини», чернігівські футболісти опускаються на останню, десяту сходинку у групі «вибування», а буковинці захоплюють лідерство.

Хоча «тигри» ще мають невеликі шанси зберегти прописку у Першій лізі.

Лідер «чемпіонської» групи – львівські «Карпати» достроково забезпечили собі перше місце і вихід до Прем’єр-ліги.

Матч восьмого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 11 травня на виїзді проти ФК «Хуст».