Чернігівські «тигри» після чергової поразки перебувають на передостанній сходинці турнірної таблиці

23 вересня матч дев’ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Полтаві на стадіоні «Молодіжний» проти однойменного спортивного клубу.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Майже вся перша половина гри проходила в рівній боротьбі, але наприкінці тайму полтавці першими відкрили рахунок. На 43-й хвилині Ігор Коцюмака із-за меж карного майданчика сильним ударом відправив м’яч у ворота чернігівського воротаря Олександра Ширая.

У другому таймі «тигри» прагнули відігратися, але пропустили вдруге. Чернігівець Віталій Ментей у власному карному майданчику збив Олександра Мігунова, і арбітр матчу Єгор Кєвліч призначив пенальті, яке впевнено реалізував Дмитро Щербак.

Отже, після поразки від СК «Полтава» з рахунком 2:0, чернігівські «тигри» продовжують перебувати на передостанній, дев’ятій, сходинці у турнірній таблиці. На першому місці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець». Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, адже більшість матчів туру відбудеться 24 вересня.

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч десятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 30 вересня на виїзді проти вишгородської команди «Діназ».

Результати матчів 9 туру

Група Б:

СК «Полтава» – ФК «Чернігів» 2:0.

«Вікторія» (Миколаївка) – «Лівий Берег» (Київ) 1:0.

«Кремінь» (Кременчук) – ФСК «Маріуполь» матч відбудеться 24 вересня.

«Металург» (Запоріжжя) – «Діназ» (Вишгород) матч відбудеться 24 вересня.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Інгулець» (Петрове) матч відбудеться 24 вересня.