Футболісти з Кіровоградщини розгромили своїх суперників із Чернігова

8 жовтня матч одинадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти лідера Чемпіонату – Петрівського «Інгульця» з Кіровоградської області.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

У першому таймі господарі поля повністю перегравали чернігівців у всіх компонентах гри і на 20-й хвилині вийшли вперед. Віталій Кольцов із-за меж карного майданчика відправив м’яч у ворота гостей.

Через сім хвилин футболісти «Інгульця» подвоїли рахунок. Олександр Козак гарматним ударом з далекої відстані забив гол у ворота Олександра Рощинського.

У другому таймі у чернігівців зовсім не йшла гра і на 56-й хвилині вони пропустили втретє. Гості поблизу власного карного майданчика порушили правила. Ярослав Богунов виконав штрафний удар, чернігівський воротар Олександр Рощинський відбив м’яч, але Михайло Шершень вправно зіграв на добиванні.

Через декілька хвилин петрівські футболісти забили четвертий гол. Олександр Козак, завершуючи швидку атаку, ударом із близької відстані вразив ворота чернігівців.

Все ж таки «тиграм» вдалося забити. На 78-й хвилині Максим Сердюк, скориставшись помилкою воротаря господарів поля Олексія Паламарчука, який невпевнено зіграв на виході, відквитав один гол.

Втім, в останні шість хвилин матчу гравцям «Інгульця» вдалося забити два м’ячі у ворота «тигрів». На 84-й хвилині голкіпер чернігівців Олександр Рощинський грубо помилився, втративши м’яч, і Ярослав Квасов забив п’ятий м’яч.

Через чотири хвилини Ілля Гаджук, скориставшись помилкою чернігівських захисників, зробив рахунок розгромним.

Отже, не зважаючи на поразку від петрівського «Інгульця» з рахунком 6:1, чернігівські «тигри» продовжують перебувати на сьомій сходинці у турнірній таблиці, а петрівський «Інгулець» утримує лідерство.

На першій сходинці у групі «А» перебувають львівські «Карпати».

Матч дванадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 15 жовтня вдома проти команди київської команди «Лівий Берег».