Футболісти з Кудрівки зазнали розгромної поразки від суперників із Житомирщини

11 жовтня матч дванадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели вдома на власному стадіоні «Кудрівка-Арена» проти однойменного футбольного клубу із міста Звягель – це колишнє місто Новоград-Волинський Житомирської області.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча на початку першого тайму обидві команди і грали рівно, але на 28-й хвилині футболісти ФК «Звягель» відкрили рахунок. Данило Волинець виконав навісну передачу у штрафному майданчику і Ілля Чередниченко, вистрибнувши із-за спини Дмитра Кулика, ударом головою відправив м’яч у ворота.

А вже в наступній атаці господарі поля пропустили вдруге. Данило Волинець гарматним ударом подвоїв рахунок.

Після другого забитого голу футболісти із Житомирщини повністю контролювали хід поєдинку, і на 38-й хвилині забили третій гол. Денис Ндукве впевнено завершив швидку атаку гостей.

У другому таймі гра перейшла у спокійне русло, адже гості виконали поставлене завдання, а в кудрівських футболістів нічого не виходило. Втім, на 84-й хвилині матчу звягельським футболістам вдалося забити четвертий гол. Олександр Лавренюк увійшов у карний майданчик господарів поля і впевнено спрямував м’яч у ворота кудрівців.

Отже, незважаючи на розгромну поразку з рахунком 0:4 від ФК «Звягель», кудрівські футболісти продовжують перебувати на шостій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує мирівська «Дружба».

Матч тринадцятого туру кудрівські футболісти проведуть на виїзді 15 вересня проти лідера Другої ліги команди «Дружба» із села Мирівка, що на Київщині.