КУДРІВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ВПЕВНЕНО ПЕРЕМОГЛИ АУТСАЙДЕРА

7 квітня свій домашній матч двадцять другого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели в Києві на стадіоні «Лівий Берег» проти аутсайдера – дублерів кременчуцького «Кременя».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З дебютних хвилин першого тайму кудрівські футболісти заволоділи ініціативою і на 5-й хвилині вийшли вперед. Олександр Євтушенко прицільним ударом відкрив рахунок.

Після забитого м’яча футболісти із Чернігівщини дещо розслабилися, що дозволило кременчужанам зрівняти рахунок. Яків Барінов вправно замкнув передачу Івана Куця.

Втім, кудрівці виправилися і на 24-й хвилині забили другий гол. Олександр Євтушенко майстерним ударом оформив дубль.

Другий тайм розпочався грою на зустрічних курсах і на 55-й хвилині господарі поля забили втретє. Владислав Зоренко, обігравши по черзі двох захисників та воротаря «Кременя», відправив м’яч у ворота.

Коли рахунок у матчі став 3:1, футболісти із Кудрівки почали діяти дещо авантюрно, допускаючи грубі помилки в захисті, чим скористалися суперники. Іван Заїченко ударом зблизька скоротив рахунок до мінімуму.

Втім через хвилину кудрівці забили четвертий гол. Владислав Зоренко сильним ударом поставив остаточну крапку в зустрічі.

Отже, після впевненої перемоги з рахунком 4:2 над кременчуцьким «Кременем», кудрівські футболісти закріплюються на шостій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує київська команда «ЮКСА».

Наступний матч двадцять третього туру ФК «Кудрівка» проведе на виїзді проти «Чайки» із Петропавлівської Борщагівки. Матч відбудеться 12 квітня.