Нищівна поразка українців від англійців

3 липня матч 1/4 фіналу Чемпіонату Європи футболісти національної збірної України провели в Римі (Італія) проти збірної Англії.

Вже на перших хвилинах матчу англійські футболісти відкрили рахунок. Капітан команди Харрі Кейн завершив стрімку атаку англійців.

Гравці української команди в першому таймі багато комбінували, намагаючись зрівняти рахунок, але в першому таймі їм це зробити не вдалося.

Щойно розпочалася друга половина зустрічі як англійці подвоїли рахунок. Люк Шоу виконав навісну передачу зі штрафного, і Харрі Магуайр ударом головою відправив м’яч у ворота Георгія Бущана.

Невдовзі футболісти з Туманного Альбіону забили втретє. Харрі Кейн оформив дубль. На жаль в українських футболістів зовсім нічого не виходило.

На 63-й хвилині англійські футболісти забили четвертий гол. Джордан Хендерсон майстерно замкнув подачу з кутового, завершивши розгром збірної України.

Після гри наставник збірної України Андрій Шевченко зазначив: «Збірна Англії зіграла прагматично, скориставшись нашими помилками. Наш суперник сьогодні контролював гру. Ми не змогли йому нічого протиставити. Я задоволений виступом нашої команди, подякував футболістам за самовіддачу, та за те, що вони сьогодні прагнули грати в футбол».

Отже, після розгромної поразки у чвертьфіналі від збірної Англії з рахунком 0:4, збірна України припиняє боротьбу за Кубок Європи.