«Пробій» – ФК «Чернігів»: бойова нічия

9 серпня матч третього туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі, футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти команди «Пробій» з міста Городенки Івано-Франківської області. Гра відбулася на стадіоні «Пробій-Арена».

Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.
Вже на 4-й хвилині чернігівці залишилися в меншості. Дмитро Плахтир руками зупинив швидкий спурт гравця «Пробою» Андрія Фесенка, і арбітр матчу Василь Файда видалив порушника із поля.
Скориставшись чисельною перевагою, футболісти із Івано-Франківщини провели декілька небезпечних атак, втім майстерно захищав ворота Максим Татаренко.
Проте, «тигри» не залишилися в боргу, достойно провівши декілька швидких контратак.
Хоча як одна так і інша команда мала непогані шанси для взяття воріт, в першому таймі глядачі забитих м’ячів не побачили.
На початку другого тайму гравець чернігівської команди Денис Безбородько завдав удару із далекої відстані, але м’яч просвистів в декількох сантиметрах над поперечиною.
Через лічені хвилини Андрій Фесенко мав стовідсоткову нагоду відзначитися, але Максим Татаренко у фантастичному стрибку парирував удар.
Все ж таки на 58-й хвилині господарям поля вдалося відкрити рахунок. Орест Лепський виконав навісну передачу у штрафний майданчик і Андрій Фесенко ударом головою перекинув м’яч через Максима Татаренка.
Чернігівські «тигри» прагнули відігратися і на 74-й хвилини це їм вдалося зробити. В’ячеслав Койдан, який вийшов на заміну, першим дотиком встановив рівновагу, завдавши майстерного обвідного удару по воротах суперника.
В час, що залишався господарі прагнули вирвати перемогу, втім чернігівцям вдалося відбитися і зберегти нічийний рахунок.
Отже, після бойової нічиєї із рахунком 1:1 у третьому турі з городенківським «Пробоєм» чернігівські «тигри» перебувають на дев’ятій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує у Чемпіонаті сумська «Вікторія».
Матч четвертого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 15 серпня проти дублерів житомирського «Полісся».
Результати матчів 3 туру:
«Пробій» (Городенка) – ФК «Чернігів» 1:1.
«ЮКСА» (Тарасівка) – «Нива» (Тернопіль) 1:0.
«Локомотив» (Київ) – «Вікторія» (Суми) 0:1.
ФК «Олександрія» – «Інгулець» (Петрове) 3:0.
«Колос-2» (Ковалівка) – «Агробізнес» (Волочиськ) 1:2
«Куликів-Білка» (Куликів) – «Прикарпаття-Благо» (Івано-Франківськ) 1:1.
«Полісся-2» (Житомир) -«Металіст» (Харків) 0:1.
«Фенікс-Маріуполь» (Маріуполь) – СК «Полтава» 0:3.
Олександр Молибога

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте