Тренер «Десни»: У «Вереса» виходило все, а у нас – нічого

Після розгромної поразки від чемпіона України – київського «Динамо» з рахунком 0:4, футболісти чернігівської «Десни» прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками у грі шостого туру проти дебютанта вищої ліги рівненського «Вереса».

Матч відбувся 29 серпня у Чернігові на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна.

Але на превеликий жаль чернігівські футболісти не виправдали сподівань уболівальників.

Вже на перших хвилинах гості відкрили рахунок. Дмитро Нємчанінов майстерним ударом розпечатав ворота Ігоря Литовки. Через двадцять хвилин рівненські футболісти подвоїли рахунок. Михайло Сергійчук, скориставшись помилкою чернігівського захисту, філігранним ударом п’ятою замкнув подачу з кутового. Слід зазначити, що Дмитро Нємчанінов і Михайло Сергійчук були в минулому гравцями «Десни».

В чернігівської команди зовсім нічого не виходило на відміну від «Вереса». І на 35-й хвилині рахунок став 0:3. Геннадій Пасіч, обігравши захисника «Десни» Олександра Сафронова, увігнав м’яч у сітку воріт «Десни».

Наприкінці першого тайму гравець «Десни» Євген Селін у власному штрафному майданчику збив Михайла Сергійчука, і арбітр матчу Дмитро Панчишин призначив пенальті.

Одинадцятиметровий впевнено реалізував Дмитро Кльоц. На перерву команди пішли за рахунку 0:4. Присутні на матчі уболівальники зі стажем говорили, що вони давно на пам’ятають такої жахливої гри «Десни».

У другому таймі «сіверяни» багато комбінували, але забити бодай гол престижу їм не вдалося, адже гравці «Вереса» вдало оборонялися.

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Ми повністю провалили перший тайм. У «Вереса» виходило все, а у нас –нічого. Напевно щось зламалося всередині нашого механізму».

Отже, після нищівної поразки від рівненського «Вереса» з рахунком 0:4, «Десна» опускається на четверту сходинку в турнірній таблиці. Лідирує київське «Динамо» друге місце у донецького «Шахтаря», замикає трійку СК «Дніпро-1».

Матч сьомого туру «Десна» проведе на виїзді проти полтавської «Ворскли». Базовий день туру – 11 вересня.