Український боксер пропустив потужний удар бразильця

7 серпня в олімпійському Токіо відбувся поєдинок, якого ми всі дуже довго чекали. У двобої за олімпійську золоту медаль, у фіналі вагової категорії до 75 кг серед чоловіків зійшлися лідер Національної збірної України з боксу Олександр Хижняк та бразильський спортсмен Еберт Соуза.

Два раунди судді віддали перевагу українському боксеру, а отже третій, вирішальний, раунд нічого формально не вирішував. Здавалося б, всього одна мить до “золотої” перемоги!

Олександр чи то на секунду розслабився, чи вирішив ризикнути і піти у більш активніший бій, хоча і до цього він атакував свого суперника, але “пропущена” секунда і українець — у нокдауні.

Отже, золото здобув бразилець.

Шкода, що Сашку не вдалося завоювати для нашої країни другу олімпійську золоту медаль, яка б для боксера стала ПЕРШОЮ на олімпійських іграх.  Але треба віддати належне Олександру. Адже на шляху до фіналу Хижняк почергово вибив суперників з Японії, Домініканської Республіки та Філіппін. Тож лідер Національної збірної України з боксу Олександр Хижняк став срібним призером Олімпійських ігор у Токіо! І це теж ПОЧЕСНО!

Українському боксеру 26 років. Він — з Полтави. А попереду  — олімпійські Ігри у Парижі-2024.

Нагадаємо, що поки ми маємо одну золоту медаль на XXXII Олімпійських іграх — її заслужено здобув Жан Беленюк у греко-римській боротьбі.